۴ مزیت تجهیز اتاق کنفرانس

تجهیز اتاق کنفرانس

سیستم های اتوماسیون داخل اتاق کنفرانس ، اخرین تکنولوژی پرزنتیشن هستند که ابزاری را در اختیار تجارت شما قرار می دهند که نه تنها ارائه پرزنتیشن های تاثیرگذار را تسهیل می کنند بلکه به روشی کاملاً پربازده و کارآمد عمل می کنند.

سیستم اتوماسیون  اتاق کنفرانس چیست؟

معمولاً اتاق کنفرانس مجهز به چندین ابزار تکنولوژی از قبیل سیستم کنفرانس صوتی، ویدئو کنفرانس، ویدئو پروژکتور، مانیتور و … است که به شما اجازه میزبانی از جلسات را با کیفیت بسیار بالا می دهد. سیستم های اتوماسیون داخل اتاق نیز موجب می شود که تمام این تکنولوژی ها به صورت یکپارچه کار کنند و از روی دستگاهی که در اختیار شماست قابل کنترل باشند. یک سیستم اتوماسیون داخل اتاق متداول از یک تاچ اسکرین ریموت برای بازکردن و بستن کرکره پنجره ها در زمان مناسب، کم و زیاد کردن نور، تنظیم گرمایش و سرمایش اتاق، شروع و پایان اجرای زنده و ایجاد امکان دسترسی و اشتراک سریع اطلاعات از دستگاهشان روی نمایشگرهای تعاملی یا نمایشگرهای استاندارد برای کارمندان فراهم می آورد. این سیستم یکپارچه کننده از یک محیط کاربردی تشکیل شده که می تواند بازده و نحوه برقراری ارتباط را بهبود بخشد.

مزایای تجهیز اتاق کنفرانس به سیستم اتوماسیون

-مزایایی که تجهیز اتاق کنفرانس به یک سیستم اتوماسیون برای شما فراهم می آورد محدود به میزان کاربردی است که خودتان می خواهید از چنین سیستمی داشته باشید. اگر یک سیستم اتوماسیون ساده را که تنها شامل کنترل کننده های صوتی و تصویری است انتخاب کنید، مزایای آن محدود به کنترل تکنولوژی AV می شود. اگر از سیستم اتوماسیون داخل اتاق پیشرفته استفاده می کنید، مزایای بسیار بیشتری خواهید داشت. اما به طور ساده می توان گفت چند مزیت وجود دارد که می توانید انتظار داشته باشید زمانیکه تصمیم می گیرید از این نوع سیستم ها استفاده کنید از آن لذت ببرید.
اولین و مهمترین مزیت این است که اتوماسیون داخل اتاق یک سطح تماس ساده برای کاربر فراهم می آورد که تمام کارمندان می توانند آن را کنترل کنند. این سیستم ها از پنل های کنترل تاچ اسکرین، وایرلس، به صورت رومیزی یا متصل به دیوار بهره می برند که بتوانند مشخصات مختلف موجود در اتاق کنفرانس و تکنولوژی AV را کنترل کنند. با این سیستم سطح تماس ساده کاربر می توان در میان منوهای موجود، گزینه مورد نظر را انتخاب کرد. نیازی به آموزش طولانی مدت برای کارمندان نیست تا بتوانند با این سیستم اتوماسیون داخل اتاق جدید کار کنند.

 

میکروفون کنفرانس

 

 

-مزیت دیگر تجهیز اتاق کنفرانس به سیستم های اتوماسیون متمرکز کنترل کننده، بهبود روند کار طی برگزاری جلسات است. کنترل یکپارچه روی تمام وسایل اتاق از تاخیری که از پیش از این به علت اینکه نیاز به اشخاص برای تنظیم کرکره پنجره ها، نور و تجهیزات پرزنتیشن از چند مکان مختلف بود، وجود نخواهد داشت. این تنظیمات و بسیاری دیگر را می توان از روی پنل تاچ اسکرین کنترل کرد و یک جلسه کارآمد و متمرکز را برگزار کرد.
بعلاوه، اتوماسیون مشخصات کنفرانس مختلف موجب می شود بتوان جلسات را به سادگی شروع کرد و تغییرات را از یک اتاق کنفرانس به اتاق دیگر ایجاد کرد. به عنوان مثال، برخی سیستم های اتوماسیون در اتاق دارای یک حالت ویدئوکنفرانس یا یک حالت پرزنتیشن از پیش تعیین شده هستند. حال با چرخاندن یک انگشت می توان این حالت های پیش فرض را که روی سیستم مشخص شده اند، انتخاب کرد.

-آخرین نکته و البته لزوماً نه آخرین مزیت، این است که تجهیز اتاق کنفرانس به سیستم های اتوماسیون، کارمندان و شرکای صنعتی شما را نشان می دهد تا بتوانید در تجارت خود با آن ها ارتباط مؤثر و باکیفیتی برقرار کنید. سرمایه گذاری شما در این تکنولوژی موجب ارتقای روابط موجود در جلسات و بهبود کارایی جلسات متعدد شده که مقدار قابل توجهی از زمان کارمندان را پیش از این صرف آن می شده است.

راه حل مناسب را برای تجارت خودتان کشف کنید

تکنولوژی های مدرن این امکان را برای شرکت ها فراهم می آورند تا کارامد و پربازده باقی بمانند چه مشتریان، کارمندان و شرکای آنها محلی باشند یا در سراسر جهان پراکنده باشند. ابزار ویدئوکنفرانس، سیستم کنفرانس، نمایشگرهای تعاملی و پنل های نمایش بزرگ و غیره موجب می شوند اطلاعات کاربردی تری در کنفرانس ها و جلسات با داشتن فضای غنی از رسانه های صوتی و تصویری تبادل شود. سیستم های اتوماسیون داخل اتاق کنفرانس موجب یکپارچه شدن این تکنولوژی ها شده و کنترل آنها را ساده تر کرده و روند برگزاری جلسات را نیز بهبود می بخشد.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.