پروژه میکروفن کنفرانس پتروشیمی فجر

میکروفن کنفرانس

پتروشیمی فجر یکی از شرکت های فعال در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی است که با داشتن واحد های فرایندی شامل واحدهای تولید برق و بخار، دیسپاچینگ( dispatching )، تصفیه آب، تفکیک هوا ، تصفیه پساب صنعتی و خطوط ارتباطی، مواد مورد نیاز شرکت های این منطقه را تامین می کند.
استفاده از سیستم های کنفرانس مدتی است که به یکی از تجهیزات ضروری در سالن های کنفرانس شرکت ها و سازمانها تبدیل شده است. امروزه تمام شرکت های بزرگ دولتی و خصوصی در پی تجهیز سالن کنفرانس خود به سیستم هایی هستند که علاوه بر امنیت بالا بتواند با ارئه کیفیت و قیمت مناسب در زمان و هزینه آنها صرفه جویی کرده و در عین حال کارایی جلسات را بالابرده و کیفیت آن را ارتقا دهد.
در بین میکروفن کنفرانس موجود برند Restmoment توانسته با بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و مقرون به صرفه خود که کیفیت و امنیت بالایی را در اختیار کاربران قرار می دهد جایگاه ویژه ای در عرضه این سیستم ها پیدا کند.
پتروشیمی فجر نیز با بررسی و مشاوره ای که با متخصصین شرکت نوآوران تحقیق انجام داد سالن کنفرانس خود را به یک ست ۵۶ نفره از میکروفن کنفرانس Restmoment  مدل RX-2700 همراه با ۲ عدد دوربین اتو ترک تجهیز کرد.
از ویژگی هایی که توانست نظر پتروشیمی فجر را برای خرید سیستم کنفرانس Restmoment  مدل RX-2700 به خود جلب کند؛ می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-امنیت غیر قابل شنود توسط افراد غیر مجاز
-امکان اتصال به دوربین، تصویربرداری و ضبط صدا
-امکان ترجمه همزمان
-نگهداری بسیار آسان
-قابلیت افزایش تعداد نفرات در کمترین زمان
-قابلیت کنترل میکروفون ها توسط مدیر جلسه
-یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *