پروژه سیستم کنفرانس بانک کارآفرین

سیستم کنفرانس

درباره بانک کارآفرین
بانک کارآفرین با استعانت از خداوند یکتا، هماهنگ با سیاست‌های تعیین شده از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و برنامه توسعه اقتصادی کشور و اعتقاد راسخ به اصول مشتری‌مداری، پویائی و لزوم تحول اساسی و بنیادی در ارائه خدمات مطلوب و نوین بانکی و با اتکا به کارکنان امین، مجرب، دلسوز و مبتکر و همچنین برخورداری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی انفورماتیکی و تجهیزات نوین ارتباطی بین‌المللی در امور مالی و بانکی، بر آن است تا با استراتژی منسجم ضمن افزایش اشتغال و کارآفرینی برای جوانان، پیشتاز راستین صنعت بانکداری نوین در کشور باشد.

بازدید دوره ای از سالن کنفرانس بانک کارآفرین
سالن کنفرانس بانک کارآفرین به سیستم کنفرانس صوتی بی سیم توآ توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در سال ۱۳۸۴ تجهیز شد. خدمات پس از فروش  یکی از  اهداف مهم شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در خدمت رسانی و جلب رضایت مشتریان است. بدین منظور  بازدید دوره ای از کالا ها و محصولات خریداری  شده یکی از برنامه های مهم این شرکت میباشد.
در  بازدید فنی از تجهیزات سیستم کنفرانس صوتی بانک کارآفرین توسط کارشناسان دپارتمان سیستم کنفرانس شرکت نوآوران تحقیق ، این سیستم با کیفیت  اولیه در حال استفاده بوده و مسئولان بانک رضایت کافی از کارکرد دستگاه را دارند.

پس از کارشناسی های انجام شده پیشنهاد بهینه سازی سیستم به بانک ارائه شد که به شرح زیر میباشد:
جایگزین میکروفون های گردن غازی بلند تر
افزایش ۷ عدد کنسول شرکت کننده بعلت افزایش فضای سالن

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق
سیستم کنفرانس TOA  دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق میباشد.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *