پروژه سیستم کنفرانس ادارۀ کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان

دربارۀ ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان‌ها

ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ها با هدف ایجاد هماهنگی در اجرای برنامه‌ها و سیاست‌های بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات بین کلیه واحدهای تابعه در استان تشکیل و مدیران کل استانی بعنوان نماینده ارشد وزارت متبوع وظیفه پاسخگویی به مقام محترم وزارت و مقامات ارشد استان را عهده دار می باشند.

تجهیزات اتاق کنفرانس ادارۀ کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گیلان

این ادارۀ کل از طریق سازمان ارتباطات و فن آوری اطلاعات کشور که قبلا از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق ویدیو کنفرانس لایف سایز خریداری کرده بودند، با ما آشنا شدند که با توجه به کیفیت سیستم ویدیو کنفرانس خریداری شده، خدمات پس از فروش و پشتیبانی مناسب، شرکت نوآوران تحقیق را به تمام ادارات تابعه به عنوان یک تامین کنندۀ ذی صلاح معرفی کردند و همکاری ما با این مجموعه آغاز گردید. پس از این مرحله کارشناسان دپارتمان سیستم کنفرانس شرکت مهندسی نوآوران تحقیق از سالن کنفرانس بازدید کرده و طرح فنی ارائه دادند. این طرح مورد تایید کارشناسان محترم ادارۀ کل ارتباطات و فنآوری استان گیلان قرار گرفت و دستور خرید صادر گردید. سپس طی مدت کوتاهی تجهیزات سالن کنفرانس در سالن کنفرانس این ادارۀ کل نصب و راه اندازی گردید.

لیست تجهیزات اتاق کنفرانس ادارۀ کل ارتباطات و فناوری استان گیلان

  • سیستم کنفرانس ۱۲ نفرۀ TOA
  • پردازنده مرکزی سیستم کنفرانس
  • ۱۱ میکروفن کنفرانس شرکت کننده
  • ۱ میکروفن کنفرانس ریاست جلسه

فواید سیستم کنفرانس

با توجه به این که امروزه تعداد شرکت کنندگان در جلسات بیشتر شده و سالن‌های کنفرانس شرکتهای دولتی و موسسات خصوصی پذیرای تعداد ببیشتری از شرکت‌کنندگان هستند، تجهیزات اتاق کنفرانس با فراهم کردن امکان شنیدن و شنیده شدن برای تمامی حضار به یکی از ملزومات ضروری شرکت‌ها و ارگان‌ها تبدیل شده‌اند. علاوه بر این با داشتن تجهیزات سالن کنفرانس امکان آرشیو کردن جلسات جهت مستندسازی نیز فراهم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *