پروژه دانشگاه آزاد قزوین

مقدمه
دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، فعالیت خود را در سال ۱۳۷۱ و تنها با دو رشته تحصیلی آغاز نمود این درحالی است که امروز این دانشگاه بعنوان یکی از مراکز معتبر تولید علم در غرب آسیا به شمار می آید. چشم انداز این دانشگاه تبدیل شدن به یکی از دانشگاه های بین المللی با اعتبار جهانی درسال ۲۰۲۰ می باشد.
پیرو سابقه تجهیز سالن کنفرانس واحد ریاست دانشگاه توسط شرکت نوآوران تحقیق، در آذر ماه ۹۲ نیز با توجه به نیاز یکی از سالنهای کنفرانس دانشگاه به تجهیزات صوتی و پس از ارائه طرح فنی توسط کارشناسان این شرکت یک ست سیستم کنفرانس بی سیم ۱۵ نفره توسط این دانشگاه به شرکت نوآوران تحقیق سفارش داده شد و پس از طی شدن مراحل اداری، تمامی کارهای اجرایی پروژه طی ۲ روز کاری انجام گردید.

مزایای استفاده از تجهیزات سالن کنفرانس
استفاده از سیستم کنفرانس صوتی علاوه بر فراهم نمودن صدای واضح برای تمامی حضار، امکاناتی چون قابلیت اتصال به میکروفن مترجم همزمان و امکان تهیه آرشیو صوتی و تصویری را جهت مستندسازی جلسات فراهم می کند.
از دیگر امکانات و مزایای سیستم کنفرانس بی سیم می توان به سیستم قطع اتوماتیک جایگاه غیرفعال پس از ۳۰ ثانیه، ۰ا ساعت کارکرد مداوم با یک‌بار شارژ، عدم نیاز به سوراخکاری و برش کاری روی میز و دکوراسیون سالن، امنیت بالا در مقابل شنود و سرقت اطلاعات، سهولت در افزایش و یا کاهش جایگاه ها و قابلیت نصب در فضای باز و برگزاری جلسات اظطراری اشاره کرد.

تجهیزات سالن کنفرانس
تجهیزات اتاق کنفرانس نصب شده در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین شامل ۲ دوربین، ۱۵ میکروفن کنفرانس شامل یک جایگاه رئیس و ۱۴ جایگاه شرکت کننده و شارژر می باشند. از دیگر تجهیزات نصب شده در این سالن کنفرانس میتوان به یک پردازنده مرکزی، یک گیرنده/فرستنده مادون قرمز و نرم افزار مدیریت کنفرانس اشاره نمود.
ست نصب شده در دانشگاه آزاد اسلامی قزوین، سیستم کنفرانس برند TOA ساخت ژاپن(تاسیس ۱۹۳۴) می باشد. شایان ذکر است که نمایندگی انحصاری برند ژاپنی TOA در اختیار شرکت نوآوران تحقیق بوده و این شرکت یکی از پرفروش‌ترین شرکت های منطقه EMEA (اروپا، خاورمیانه و آفریقا) برای محصولات این برند بوده و در سال ۸۹ تقدیرنامه ای در این زمینه از شرکت TOA دریافت نموده است.

آموزش و خدمات پس از فروش سیستم کنفرانس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین
شرکت نوآوران تحقیق مفتخر است که پس از آموزش پرسنل دانشگاه آزاد قزوین، همواره در این مدت جهت ارائه هرگونه پشتیبانی، در کنار دانشگاه آزاد قزوین حضور داشته و پاسخگوی تمامی سوالات فنی و آموزشی این عزیزان بوده است.