تجهیز صندوق نوآوری و شکوفایی به سیستم کنفرانس Restmoment

سیستم کنفرانس Restmoment

سیستم کنفرانس  به عنوان یکی از ملزومات اتاق کنفرانس در هر شرکت و سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد. برندهای مختلف مدل های متنوعی با امکانات گسترده به بازار عرضه کرده اند. اما در این میان برند Restmoment با بیش از دو دهه سابقه توانسته سیستم های کنفرانس را با تکنولوژی بسیار پیشرفته و قیمت مقرون به صرفه طراحی و روانه بازار کند.
صندوق نوآوری و شکوفایی شرکت های دانش بنیان که به منظور تجاری سازی اختراعات و نوآوری های ثبت شده تاسیس گردیده، از جمله نهادهایی است که جلسات بحث و گفتگو، مناظره و پرزنتیشن های متعدد توسط مخترعین، کارشناسان و سرمایه گذاران محترم در آن برگزار می شود. نحوه برگزاری جلسات و ارائه مطالب در جلب سرمایه گذاران و تحقق آرمان های اصلی این موسسه از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.
به گفته مسئولیت برگزار کننده جلسات صندوق نوآوری و شکوفایی شرکت های دانش بنیان، پس از نصب یک ست ۳۰ نفره سیستم کنفرانس Restmoment مدل ۲۳۰۵LI به همراه دوربین رباتیک HD جهت برقراری ارتباطات ویدئوکنفرانس، کارایی جلسات پیشرفت قابل توجهی داشته و تمامی شرکت کنندگان در جلسه برکارآمد بودن این تجهیزات اذعان دارند.

این میزان رضایت از سیستم کنفرانس Restmoment به خصوص مدل ۲۳۰۵LI می تواند به علت وجود ویژگی های برجسته این تجهیزات باشد که در ادامه به برخی از آنها اشاره می کنیم.

برخی از ویژگی های سیستم کنفرانس رستمومنت:

– امنیت بالا و امکان پخش صدا فقط برای افراد مجاز
– امکان صحبت همزمان جایگاههای مختلف به انتخاب رئیس جلسه
– قابلیت ضبط صوت و تصویر
– امکان رای گیری، اتصال به کامپیوتر، پخش صوت و حضور و غیاب
– نصب و نگهداری بسیار آسان
– قابلیت افزایش تعداد نفرات در کمترین زمان
– امکان قطع خودکار جایگاه غیر فعال بعد از ۳۰ ثانیه
– قابلیت استفاده از خروجی هدفون
– امکان اتصال به دوربین رباتیک با زاویه چرخش ۳۶۰ درجه
– ضمانت و خدمات پس از فروش مناسب ارائه شده توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *