تجهیز سازمان بورس انرژی به سیستم کنفرانس صوتی Restmoment

سیستم کنفرانس صوتی

سیستم کنفرانس صوتی در عصر تکنولوژی و ارتباطات به یکی از تجهیزات ضروری برای برگزاری جلسات مبدل شده اند. بسیاری از سازندگان در سراسر جهان، تجهیزات سیستم کنفرانس را با امکانات مختلف به بازار عرضه کرده اند اما در این میان شرکت Restmoment با عرضه مدل های با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه خود توانسته جایگاه مناسبی در بازار جهانی پیدا کند.
سیستم کنفرانس صوتی Restmoment سری ۲۷۰۰ از پرفروش ترین مدل های این کمپانی است که به علت دارا بودن ویژگی های زیر توجه بسیاری از سازمان ها از جمله سازمان بورس انرژی که هدف آن بررسی و تعیین حامل های انرژی د رخاورمیانه است، را به خود جلب کرده است.

سیستم کنفرانس صوتی

برخی از ویژگی های سیستم کنفرانس صوتی رستمومنت :

امنیت بالا و عدم دسترسی افراد غیرمجاز
امکان مدیریت جلسه و جایگاه ها توسط مدیرجلسه
امکان ذخیره صوت و تصویر و امکان اتصال به تمامی تجهیزات صوتی و تصویری دیگر
امکان اتصال به دوربین و کامپیوتر
دارای خروجی هدفون روی هر جایگاه، بلندگو، میکروفون و آمپلی فایر
نصب آسان بصورت Plug & Play
امکان قطع اتوماتیک جایگاه غیر فعال بعد از ۳۰ ثانیه
پشتیبانی و خدمات پس از فرش توسط شرکت مهندسی نوآورن تحقیق
مدیران شرکت بورس انرژی اذعان داشتند که نصب و استفاده از سیستم کنفرانس ۲۰ نفره Restmoment سری ۲۷۰۰ بسیاری از روابط آنها را تسهیل کرده و سرعت برقراری ارتباط آنها را چندین برابر افزایش داده است. با استفاده از این سیستم که از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق خریداری شده، بازدهی جلسات بررسی بازار سرمایه و بورس انرژی ایران چندین برابر افزایش یافته و مشارکت همکاران در حوزه های مختلف جهت انجام معاملات و تخصیص منابع مالی شرکت نیز به طور قابل توجهی ارتقا پیدا کرده است.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *