ارائه سیستم کنفرانس رست مومنت با گارانتی مادام العمر به مدیریت حوزه علمیه قم

سیستم کنفرانس رست مومنت

مدیریت حوزه علمیه قم یکی از ارکان های اصلی این حوزه ا ست که وظایف بسیار مهمی ازجمله مدیریت، نظارت و اداره حوزه علمیه و مراکز وابسته به آن را عهده دار است. به منظور تسهیل و ارتقای سطح کیفی جلسات مهم که به عناوین مختلف بین طلاب، اساتید، کارمندان و مدیران معاونت های مختلف مانند معاونت آموزش، پژوهش، تذهیب، حوزه مدیریت و غیره برگزار می شود، بهره گیری از یک سیستم کنفرانس پیشرفته ضروری به نظر می رسید.
متخصصین شرکت نوآوران تحقیق با نصب سیستم کنفرانس رست مومنت مدل RX-2700 با ویژگی هایی از جمله پشتیبانی ۱۸۰ جایگاه با یک منبع تغذیه و امنیت غیرقابل شنود توسط افراد غیرمجاز توانستند تمامی نیازهای فنی این حوزه را در سالن کنفرانس مرتفع کنند.
ذخیره سازی صوت و تصویر یکی از ویژگی هایی بود که مدیران مرکز مدیریت حوزه علمیه قم بر آن تاکید داشتند. بنابراین دو عدد دوربین اتوترک به سیستم کنفرانس رست مومنت مدل RX-2700 متصل شد، تا به محض روشن شدن یکی از جایگاهها با تنظیم زاویه ، تصویربرداری آغاز شود.
از نکات مهم و بی سابقه این پروژه گارانتی مادام العمر تجهیزات سیستم کنفرانس میباشد که برای اولین بار توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق ارائه شد.

اولین گارانتی مادام العمر سیستم کنفرانس در ایران توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *