راه اندازی سیستم کنفرانس صوتی در نظام مهندسی ساختمان استان مازندران

سيستم كنفرانس صوتی

شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به عنوان نماینده انحصاری شرکت Restmoment در ایران، سیستم کنفرانس صوتی مدل RX2305 را برای نظام مهندسی ساختمان استان مازندران نصب و راه اندازی کرد.
نظام مهندسی ساختمان استان مازنداران با بهره گیری از مهندسین و بازرسین مجرب در رشته های معماری، شهرسازی، عمران، مکانیک، برق، نقشه برداری، ترافیک وظیفه نظارت بر کلیه عملیات عمرانی و ساختمانی نواحی مختلف این استان از جمله آمل، بابل، بابلسر، نور، فریدونکنار، محمود آباد و چالوس، ساری، قائمشهر، کلاردشت و… را مطابق با قوانین نظام مهندسی و کنترل ساختمان جمهوری اسلامی ایران وزارت مسکن و شهرسازی برعهده دارد.
سیستم کنفرانس صوتی Restmoment  مدل RX2305 با بهره گیری از سیستم های هوشمند و امکانات حرفه ای طبق درخواست نظام مهندسی ساختمان استان مازنداران امکان برگزاری جلسات و تبادل اطلاعات را با قابلیت هایی ازجمله تصویربرداری، ضبط صدا، ترجمه همزمان، پخش یکنواخت صدا و اتصال به سیستم های پخش تصاویر به صورت سازمان یافته و یکپارچه فراهم آورده است. این سازمان پس از نصب سیستم کنفرانس صوتی توانسته با تکیه بر فناوری های به کار رفته در این سیستم، جلساتی به مراتب کاراتر و با کیفیت تر را به منظور رایزنی و تعامل مهندسین و بازرسین در حوزه ها و مناطق مختلف در جهت ارتقای کیفی نظارت بر عملیات عمرانی و ساختمانی برگزار نماید.
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق سیستم کنفرانس صوتی Restmoment را با یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش به این سازمان ارائه داده است.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *