راه اندازی تجهیزات سیستم کنفرانس اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز

درباره اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز
پست در ایران تا پیش از سال ۱۲۹۷ به صورت «اداره» بود و تمامی امور پستی در آن زمان توسط همین اداره صورت می‌گرفت. در سال ۱۳۸۲ همزمان با تصویب لایحه تغییر وظایف، نام وزارت پست، تلگراف و تلفن به ” وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات” توسط مجلس شورای اسلامی و با توجه به تغییر ساختار شرکت مخابرات ایران، مجموعه قوانین، وظایف و اختیارات جدید این وزارتخانه، تدوین و تصویب شد. علاوه بر شرکت مخابرات ایران، شرکت فناوری اطلاعات، شرکت ارتباطات زیر ساخت و ارتباطات سیار در کنار شرکت مخابرات ایران تشکیل شد. سازمان فضایی و تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی نیز بخشی از این تحولات به حساب می آید. اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز در راستای بالابردن کیفیت جلسات درون سازمانی اقدام به خرید سیستم کنفرانس شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نمود. مدیریت محترم این اداره با توجه به رضایتی که ادارات سایر استانها از شرکت نوآوران تحقیق طی سال های پیش داشتند، نصب و راه اندازی پروژه سیستم کنفرانس صوتی را از این شرکت درخواست کردند.
بدین منظور پس از بازدید کارشناسان شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، اداره کل فناوری اطلاعات استان البرز به سیستم کنفرانس مجهز گردید.

لیست تجهیزات سیستم کنفرانس
لیست تجهیزات سیستم کنفرانس برای اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز به شرح زیر می باشد:

  • ۱ پکیج سیستم کنفرانس بیسیم توآ (TOA)
  • ۱ عدد دوربین  Autotracking CC- 514
  • ۱ دستگاه recorder (ضبط کننده صدا و تصویر) جهت استفاده در آرشیو جلسات
  • یک دستگاه سیستم نمایش تصویر
  • یک دستگاه ویدئو پروژکتور هیتاچی مدل EX-250
  • یک عدد پرده نمایش برقی

مراحل نصب سیستم کنفرانس
پس از اعلام نیاز این اداره به تجهیز اتاقی به سیستم کنفرانس، مسئولین مربوطه اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان البرز پس از پیگیری های مستمر توانستند ظرف مدت کوتاهی، تاییدیه های فنی و مالی را اخذ نمایند و در آن زمان پروژه سیستم کنفرانس صوتی به مرحله اجرایی رسید. در این مرحله کار کارشناسان نصب شرکت مهندسی نوآوران تحقیق شروع و بعد از ۲ روز سیستم کنفرانس برای این اداره راه اندازی گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *