تجهیز اتاق کنفرانس سازمان میادین میوه و تره‌بار به سیستم کنفرانس صوتی

دربارۀ سازمان میوه و تره بار
بر اساس ماده ۲ اساسنامه سازمان میادین میوه و تره‌بار و فرآورده های کشاورزی، هدف از تشکیل سازمان میادین میوه و تره‌بار ایجاد تسهیلات لازم در امر تهیه و توزیع میوه و تره‌بار و فرآورده‌های کشاورزی است. این تسهیلات در جهت حمایت از تولیدکنندگان صورت می گیرد تا بتواند مسیر حرکت محصولات را از تولید به توزیع با اصول صحیح هدایت کند.

تجهیزات اتاق کنفرانس سازمان میادین میوه و تره بار
به دنبال نیاز سازمان میوه و تره‌بار به تجهیز سالن کنفرانس خود به سیستم کنفرانس، این سازمان از شرکت‌های تامین‌کنندۀ سیستم کنفرانس صوتی استعلام نمود. پس از دریافت اطلاعات و دمو از تمامی شرکت‌های مطرح عرضۀ کنندۀ تجهیزات اتاق کنفرانس شرکت مهندسی نوآوران تحقیق مورد تایید قرار گرفت.
باتوجه به اینکه این سازمان قصد داشت در آینده سالن کنفرانس خود را جابجا کند، سیستم کنفرانس بی سیم به آنان پیشنهاد شد. کاربری این سالن برای جلسۀ شهردار، معاونین شهرداری، مدیران ارشد سازمان میوه و تره‌بار شهرداری تهران بود.

پس از دریافت سفارش، در حداقل زمان تجهیزات اتاق کنفرانس تامین، نصب و راه‌اندازی گردید. شایان ذکر است که در روز افتتاحیه با حضور شهردار تهران، نمایندۀ شرکت نوآوران تحقیق در سالن کنفرانس شهرداری به جهت پشتیبانی منطقۀ ۵ حضور داشت.

لیست تجهیزات اتاق کنفرانس سازمان میادین میوه و تره‌بار

  • میکروفن کنفرانس ریاست ۱ عدد
  • میکروفن کنفرانس شرکت کننده ۱۹ عدد
  • منبع تغذیه

خدمات پس از فروش

مطابق روال شرکت مهندسی نوآوران تحقیق جهت تامین خدمات پس از فروش برای محصولات خود، کارشناسان واحد سیستم کنفرانس با انجام سرویس‌های دوره‌ای و تماس‌های منظم از کارکرد مناسب سیستم کنفرانس صوتی در این سازمان اطمینان می یابند.
با داشتن تجهیزات اتاق کنفرانس برگزاری جلسات با کیفیت صدای مناسب و همچنین تهیۀ آرشیو از جلسات این سازمان امکان‌پذیر گشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *