تجهیز اتاق کنفرانس شرکت خدمات انفورماتیک بانک مرکزی

تجهیز اتاق کنفرانس


اهمیت تجهیز اتاق کنفرانس

نیاز به برقراری ارتباط صوتی و تصویری یا برگزاری جلسات از راه دور تقریبا در تمام شرکت ها به یک نیاز ضروری تبدیل شده و این امر تنها در سایه تجهیز اتاق کنفرانس امکان پذیر است. در اصل سیستم کنفرانس به منظور برقراری ارتباط سریع و راحت بین افرادی که در مکان های مختلف حضور دارند؛ طراحی شده است.

درباره شرکت خدمات انفورماتیک بانک مرکزی

شرکت خدمات انفورماتیک بانک مرکزی یکی از بازوهای اجرایی بانک مرکزی است که وظیفه ایجاد و راه اندازی سیستم جامع اتوماسیون بانکی را در کشور برعهده دارد. استفاده از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا از جمله تجهیزات صوتی و تصویری، بانکداری الکترونیک، تجهیزات ارتباطی و سیستم شبکه نقش موثری در پیشبرد اهداف این شرکت دارد.

در همین راستا تیم متخصص واحد ارتباطات این مرکز تجهیز اتاق کنفرانس را با سیستم ویدئوکنفرانس ضروری دانسته و در پی تحقیقاتی که در این زمینه انجام دادند؛ شرکت مهندسی نوآوران تحقیق را به عنوان شناخته شده ترین شرکت عرضه کننده این تجهیزات در بازار ایران انتخاب کردند.


مشاورین شرکت مهندسی نوآوران تحقیق لیستی از ویژگی های مورد نظر شرکت خدمات انفورماتیک بمنظور تجهیز اتاق کنفرانس را به شرح زیر تهیه کردند:

– کیفیت صدای مناسب با وضوح بالا
– امنیت بالای سیستم کنفرانس
– امکان رکورد صوت و تصویر
– قابلیت نصب دوربین
– امکان رای گیری
– قیمت مناسب
– برند معتبر
– ضمانت و خدمات پس از فروش مطمئن

با توجه به این خصوصیات، مشاورین ما به شرکت خدمات انفورماتیک پیشنهاد تجهیز اتاق کنفرانس خود را به سیستم کنفرانس رستمومنت مدل RX2305 دادند که پس از تایید آنها یک ست ۱۴ نفره آن در محل مورد نظر این شرکت نصب و راه اندازی گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *