۴ مورد از مزایای تجهیز اتاق کنفرانس

تجهیز اتاق کنفرانس

تجهیز اتاق کنفرانس به سیستم های اتوماسیون، جدیدترین فناوری سخنرانی و نمایش را ارائه می دهد و ابزار مورد نیاز کسب و کار شما را نه تنها به منظورتسهیل سخنرانی های چشمگیر، بلکه همچنین برای ارایه روشی کارآمد تر و مؤثر تر می دهد.

 سیستم اتوماسیون اتاق کنفرانس چیست؟

 اتاق کنفرانس مکانی است ​​که با مجهز بودن به انواع ابزارهای فناوری پیشرفته به شما این امکان را می دهد  که میزبان برگزاری جلسات کارآمدی باشید. سیستم های اتوماسیون اتاق کنفرانس به شما اجازه می دهند تا همه این فناوری ها را به صورت یکپارچه در اختیار داشته باشید و از طریق یک دستگاه کنترل کنید. با یک سیستم اتوماسیون اتاق کنفرانس معمولی می توان از یک ریموت با صفحه نمایش لمسی برای باز و بسته کردن پرده های پنجره در مواقع نیاز ، کم کردن نور چراغ ها، تنظیم ترموستات ، شروع و پایان دادن به یک برنامه زنده استفاده کرد و به کارمندان این امکان را داد تا به سرعت اطلاعات مربوط به دستگاه خود را در صفحه تعاملی یا استاندارد نمایش داده یا به اشتراک بگذارند. این سیستم یکپارچه محیطی کارامد ایجاد می کند که می تواند کارایی و ارتباطات را بهبود ببخشد.

مزایای استفاده از اتوماسیون اتاق کنفرانس:

مزایایی که توسط یک سیستم اتوماسیون اتاق کنفرانس ارائه می شود به اینکه تا چه حد از این سیستم استفاده می کنید؛ بستگی دارد. اگر فقط یک سیستم اتوماسیون ساده که تنها با کنترل های صوتی و تصویری تجهیز شده انتخاب کنید، مزایای آن به فناوری پیشرفته و کنترل AV محدود می شود. اگر می خواهید یک سیستم اتوماسیون قوی اتاق کنفرانس را انتخاب کنید، مزایای شما بیشمار خواهد بود.

 به طور کلی ، با این وجود ، زمانی که تصمیم به تجهیزات اتاق کنفرانس خود به سیستم اتوماسیون می گیرید  چند مزیت وجود دارد که می توانید از آن ها بهره ببرید.

مزیت اول

اولین و مهمترین امتیاز این است که  اتوماسیون اتاق کنفرانس رابط کاربری ساده ای را ارائه می دهد که همه کارمندان قادر به کنترل آن خواهند بود. این سیستم ها برای کنترل ویژگی های مختلف اتاق کنفرانس و فناوری AV از پنل های کنترل صفحه لمسی، بی سیم، دیواری یا نصب شده روی میز استفاده می کنند. رابط کاربری ساده آن، حرکت در منوها به طور همزمان هدایت می کند. برای تجهیز کارکنان به توانایی کنترل سیستم (های) اتوماسیون تازه اجرا شده شما، نیازی به آموزش طولانی نیست.

مزیت دوم

 کنترل متمرکز سیستم های اتوماسیون اتاق کنفرانس باعث بهبود گردش کار در جلسات می شود. کنترل متمرکز بر روی تمام دستگاه های اتاق از تاخیرهایی که قبلاً توسط افرادی که به تنظیم پرده ها، چراغ ها و تجهیزات سخنرانی از چندین مکان نیاز داشتند به وجود می آمد جلوگیری می کند. این تنظیمات و موارد دیگر را می توان از طریق صفحه نمایش لمسی کنترل کرد و  امکان برگزاری یک جلسه کارآمد و متمرکز را را فراهم کرد نمود.

مزیت سوم

 اتوماسیون چند عملکرد مختلف کنفرانس باعث می شود شروع جلسات و تنظیم تغییرات از یک اتاق جلسه به اتاق دیگر آسان شود. به عنوان مثال، بسیاری از سیستم های اتوماسیون اتاق کنفرانس با یک حالت نمایش از پیش تعیین شده ارائه می شوند. با کشیدن انگشت، می توانید هر حالت از پیش تعیین شده تعریف شده روی سیستم خود را آغاز کنید.

مزیت چهارم

نکته آخر اینکه ، یک سیستم اتوماسیون اتاق به مشتریان، کارمندان و شرکای صنعت شما نشان می دهد که تجارت شما پایبند به ارتباطات با کیفیت و کارآمد است. سرمایه گذاری شما در این فناوری باعث بهبود روابط ایجاد شده در جلسات و افزایش بهره وری از جلسات بی شماری می شود که مقدار قابل توجهی از وقت کارمندان صرف ان ها می شود.

راه حل صحیح را برای تجارت خود کشف کنید

فناوری های مدرن همچنین این امکان را برای شرکت ها فراهم می کند که بتوانند مؤثر و کارآمد باقی بمانند، خواه مشتریان، کارمندان و شرکای آن ها محلی باشند، یا در سراسر کشور پخش شده باشند. تجهیزات ویدئو کنفرانس، سیستم کنفرانس، نمایشگرهای تعاملی و صفحه نمایشگرهای بزرگ و موارد دیگر ، کنفرانس ها و جلساتی را با محیط های غنی از رسانه برگزار کرده اند که امکان تبادل اطلاعات مفیدتری را فراهم می کنند. سیستم های اتوماسیون اتاق کنفرانس برای ساده سازی این فناوری ها، کنترل و بهبود جریان جلسات آن ها به وجود امده است.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.