چه زمانی به سیستم کنفرانس نیاز داریم؟

در جلسات با بیش از ده شرکت کننده می توان از مزایای یک سیستم کنفرانس صوتی بهره مند شد. صدای سخنران توسط میکروفن ها و بلند گوها تقویت شده و به صورت یکنواخت به گوش همه حضار رسانیده خواهد شد. در این حالت هم سخنران با آرامش و صرف انرژی کمتری سخن خواهد گفت و هم شنوندگان به صورت یکنواخت و بدون نیاز به دقت فراوان یا شنیدن صدای آزار دهنده در جریان مطالب قرار خواهند گرفت.

 مزایای استفاده از سیستم کنفرانس چیست؟

یک سیستم کنفرانس استاندارد از جمله TOA و یا PTN به شما امکانات زیادی برای کنترل و مدیریت جلسه ارائه میدهد. به طور مثال تنظیمات “حق  تقدم ” باعث می شود بتوان سخنرانان همزمان و نحوه تقدم و تاخر آنها را مدیریت نمود و یا در صورت استفاده از کلید رای گیری می توان نظر سنجی ها را به صورت علنی برگزار و نتایج آراء را ذخیره نمود.

 به هر منبع تغذیه چند میکروفن می توان متصل نمود؟

در مدل های مختلف امکان اتصال تعداد متفاوتی میکروفن وجود دارد، به طور مثال در مدل های بی سیم TOA حداکثر ۹۶ جایگاه، در مدل های با سیم TOA حداکثر ۷۰ جایگاه (قابل ارتقاء تا ۲۱۰ جایگاه) و در مدل های مختلف PTN حداکثر ۲۵۶ جایگاه قابل اتصال به منبع تغذیه می باشند.

آیا به سیستم کنفرانس صوتی مجزایی در سالن کنفرانس نیاز داریم؟

خیر، با توجه به قدرت بلندگوهای داخلی سیستم های کنفرانس TOA نیازی به سیستم صوتی جداگانه ندارید ولی در صورت استفاده چند منظوره از سالن (مثلا پخش فیلم) می توانید آن را با هر سیستم کنفرانس صوتی مناسب هماهنگ نموده و صدا را تقویت کنید. همچنین امکان اتصال میکروفن های بی سیم و با سیم دستی و یقه ای به صورت مستقیم به منبع تغذیه وجود دارد.

آیا می توانیم به سیستم کنفرانس دوربین نیز اضافه نماییم؟

بله تمام سیستم های کنفرانس ما امکان اتصال به دوربین و عملکرد اتوترکینگ یا چرخش خودکار دوربین به سمت سخنران را دارند. در این قابلیت با روشن شدن هر میکروفن دوربین به صورت اتوماتیک به آن سمت چرخیده و تصویر سخنران را برای پخش و ضبط ارسال می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.