پروژه پتروشیمی ایلام

مقدمه
بر اساس مطالعات انجام شده حدود ۱۱ درصد ذخایر مستقل گاز کشور و هم چنین بیش از ۳/۵ درصد ذخایر نفت خشکی ایران، در استان ایلام واقع گردیده است. شرکت پتروشیمی ایلام در سال ۸۲ تاسیس و مراحل احداث مجتمع در زمینی به وسعت ۱۲۲ هکتار آغاز گردید.

اجرای پروژه تجهیزات صوتی و تصویری کنفرانس صوتی در پتروشیمی ایلام
با توجه به نیاز پتروشیمی ایلام به خرید تجهیزات اتاق کنفرانس، این مجموعه اقدام به دریافت استعلام از شرکت های عمدۀ عرضه کنندۀ تجهیزات سالن کنفرانس نمود. پس از دریافت این استعلام، کارشناسان دپارتمان سیستم کنفرانس شرکت نوآوران تحقیق به تقضیل سیستم کنفرانس صوتی این شرکت را به این عزیزان معرفی نموده و پاسخگوی سوالات و ابهامات آنان شدند. پس از بررسی‌های متعدد، سیستم کنفرانس صوتی TOA شرکت نوآوران توسط کارشناسان پتروشیمی ایلام انتخاب و سفارش تجهیزات صوتی و تصویری سالن کنفرانس ۲۰ نفره به شرکت نوآوران تحقیق ارجاع گردید.

تجهیزات اتاق کنفرانس ۲۰ نفرۀ TOA نصب شده در پتروشیمی ایلام

  • ۱۹ میکروفن کنفرانس و جایگاه شرکت کننده TOA
  • ۱ میکروفن کنفرانس و جایگاه ریاست TOA
  • ۱ منبع تغذیه
  • دوربین اتوترکینگ TOA
  • یک دستگاه ویدئو پروژکتور HITACHI
  • یک دستگاه برد هوشمند iBoard

آموزش و خدمات پس از فروش جهت تجهیزات اتاق کنفرانس پتروشیمی ایلام
در طی دورۀ همکاری شرکت نوآوران تحقیق با مجتمع پتروشیمی ایلام، کارشناسان دپارتمان سیستم کنفرانس شرکت توانسته‌اند با پیگیری‌های دوره‌ای از کارایی محصول و رضایت مشتری اطمینان یافته و خدمات پس از فروش شایسته‌ای را برای این عزیزان فراهم کنند.

امتیازات استفاده از سیستم کنفرانس در سالن های کنفرانس
سیستم کنفرانس صوتی در دو گروه بی سیم و با سیم در دسترس بوده و یکی از نیازهای ضروری سالن های کنفرانس می‌باشد. سیستم کنفرانس تبادل اطلاعات را بصورت شفاف و منظم بین اعضای شرکت کننده تضمین می‌نماید. همچنین با تجهیز سالن‌های کنفرانس به تجهیزات سالن کنفرانس شامل میکروفن کنفرانس و جایگاه های ریاست و شرکت کننده و تجهیزات جانبی، امکان مستندسازی جلسات و تهیه آرشیو از جلسات فراهم خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *