پروژه شرکت داروسازی اکسیر

مقدمه
شرکت داروسازی اکسیر در سال ۱۳۶۳ در زمینی به وسعت ۳۶ هکتار با زیر بنای بیش از ۶۰ هزار متر مربع تاسیس و در سال ۱۳۷۳ با راه اندازی کارخانه در شهرستان بروجرد واقع در استان لرستان به بهره برداری رسید.
بهره برداری از تکنولوژی جدید و دانش روز در شرکت داروسازی اکسیر ارائه خدمات موثر به جامعه پزشکی و بیماران و استمرار آن، بخشی از افتخارات این شرکت و نقش موثری است که شرکت داروسازی اکسیر در نظام سلامت بر عهده گرفته است.
با توجه به دور بودن دفتر مرکزی این شرکت از کارخانه، نیاز به تقویت ارتباط دفتر تهران با کارخانه داروسازی در شهرستان بروجرد و همچنین تهیه آرشیو در محل کارخانه، این شرکت را بر آن داشت که با خرید تجهیزات اتاق کنفرانس کار خود را تسهیل نماید.
با توجه به این که شرکت داروسازی اکسیر در سال ۸۹ تجهیزات ویدئو کنفرانس خود را از شرکت نوآوران تحقیق تامین کرده بود و از کیفیت محصول و خدمات پس از فروش شرکت نوآوران رضایت کامل داشت، مدیریت این مجموعه تصمیم گرفت تا تجهیزات سالن کنفرانس خود را نیز از شرکت نوآوران تامین نماید.

اجرای پروژه سیستم کنفرانس صوتی شرکت داروسازی اکسیر
به منظور کسب اطمینان مشتری نسبت به کارایی مناسب سیستم کنفرانس، کارشناسان شرکت نوآوران یک سیستم ۵ نفره سیستم کنفرانس صوتی را به صورت پایلوت جهت آزمایش و تایید مدیران شرکت به مدت ۱۵ روز به صورت رایگان در مجموعه نصب نمودند. پس از این مرحله تاییدیه فنی و مالی تجهیزات سیستم کنفرانس به شرکت نوآوران ارائه شد.

تجهیزات اتاق کنفرانس ۱۱ نفرۀ  با سیم  TOA منصوبه در شرکت داروسازی اکسیر

  • ۱۰ میکروفن و جایگاه شرکت کننده TOA
  • ۱ میکروفن و جایگاه ریاست TOA به همراه یک منبع تغذیه

لازم به ذکر است که تجهیزات سالن کنفرانس مذکور، طی یک روز در شرکت داروسازی اکسیر نصب و راه‌اندازی گردیده و پس از آموزش‌های لازم تحویل گردید.

آموزش و خدمات پس از فروش جهت تجهیزات سالن کنفرانس شرکت داروسازی اکسیر
شرکت نوآوران تحقیق مشتریان را بزرگترین سرمایۀ خود می‌داند زیرا مشتریان، در صورت رضایت دوباره برای تامین نیازهای جدید خود به این شرکت مراجعه خواهند نمود و محصولات این شرکت را به دیگران نیز توصیه خواهند کرد. از این رو ما همواره ضمن ارائۀ بهترین محصول، بهترین خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه می‌دهیم. خوشحالیم که همواره در کنار مشتریان گرانقدر خود هستیم و موفق به جلب رضایت این عزیزان بوده‌ایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *