پروژه سیستم کنفرانس سازمان میادین و سازماندهی مشاغل اصفهان

درباره سازمان میادین و سازماندهی مشاغل اصفهان
شهرداری اصفهان در سال  ۱۳۶۷  در اجرای بند  ۲۰  ماده ۵۵  قانون شهرداریها با هدف انتقال مشاغل مزاحم شهری به نقاط مناسب خارج از شهر، مؤسسه ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری را ایجاد نمود و متعاقب آن در سال  ۱۳۷۷  به استناد مصوبه وزارت کشور مؤسسه مورد نظر با سازمان میادین میوه و تره بار ادغام و تحت عنوان سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری زیر نظر مدیریت واحد فعالیت خود را با هدف ایجاد تسهیلات لازم در امر تهیه و توزیع میوه و تره بار و فرآورده های کشاورزی با اولویت حمایت از تولید کنندگان و همچنین سامان دادن به مشاغل شهری با رعایت طرحهای جامع و تفضیلی دنبال می نماید

نصب و راه اندازی سیستم کنفرانس سازمان میادین و سازماندهی مشاغل اصفهان
سازمان میادین جهت تشکیل جلسات خود، سالن کنفرانس خود را به سیستم کنفرانس صوتی پانزده نفره رستمومنت مدل  RX-2700  مجهز نمود.

سیستم های کنفرانس صوتی شرکت نوآوران
برای تجهیز یک سالن کنفرانس نیاز به سیستم کنفرانس، تجهیزات صوتی، تجهیزات تصویر برداری و پخش تصویر جلسات خواهید بود. شرکت مهندسی نوآوران ارائه کننده سیستم های کنفرانس  Restmoment & TOA میباشد که با قابلیتهای فنی منحصر بفرد امکان برگزاری جلساتی با کیفیت مناسب را مهیا میسازد. قیمت مناسب سیستم کنفرانس رست مومنت از مزایای این سیستم است که با کیفیت خوب و کارا بودن سیستم همراه شده است. سیستم کنفرانسهای رست مومنت دارای نرم افزار تخصصی ای هستند که با نصب آن بر روی کامپیوتر امکان کنترل و ضبط تصویر و آرشیو جلسات بدون استفاده سخت افزار را دارا خواهید بود.

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق
سیستم کنفرانس صوتی  Restmoment  دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق میباشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *