پروژه سیستم کنفرانس آب و فاضلاب منطقه ۲ تهران

درباره شرکت آب و فاضلاب منطقه ۲ تهران
شرکت آب و فاضلاب منطقه دو شهر تهران دی ماه ۶٩ تشکیل گردید. مطابق اساسنامه فعالیتهای مربوط به توزیع آب شهری و بهره برداری از تاسیسات آب آشامیدنی، فعالیتهای مریوط به مشترکین و انشعابات و اصلاح و توسعه شبکه بعهده این شرکت می باشد.از تاریخ ١/٧/٨٣ شرکت های آب و فاضلاب منطقه ای و ستاد آبفای شهرتهران به صورت یک شرکت واحد و یکپارچه درآمده و کلیه فعالیتهای منطقه درچارچوبهای تعیین شده از طرف شرکت آبفای شهر تهران صورت می گرفت.

نصب و راه اندازی تجهیزات سالن کنفرانس  آب و فاضلاب منطقه ۲ تهران
طی روزهای اخیر با بهره برداری از ساختمان ستادی در آب و فاضلاب  منطقه دو سالن کنفرانس با تجهیزات جدید نیز راه اندازی گردید. سیستم کنفرانس صوتی شانزده نفره  RESTMOMENT بهمراه دیتا پرژکتور هیتاچی  مدل EW301  Hitachiو  پرده نمایش ۳در ۳ برقی از جمله تجهیزات مورد استفاده بود که توسط کارشناسان مجرب شرکت نوآوران نصب گردید.
معمولا سالنهای کنفرانس با بیش از ۱۲ نفر شرکت کننده نیازمند استفاده از سیستم کنفرانس است. این سیستم دارای یک دلیگیت رئیس جلسه و شانزده شرکت کننده میباشد که با انتقال صدای با کیفیت به بهروری بیشتر جلسات شما کمک میکند. پردازنده مرکزی سیستم کنفرانس دیجیتال RX-2703 با قابلیت کنترل ۴ دوربین و اتصال حداکثر ۶۰ جایگاه سخنران است.

برخی مشخصات سیستم کنفرانس رستمومنت سری RX-2703

  • قابلیت همزمانی صحبت کردن افراد شرکت کننده در جلسه تا ۴ نفر
  • غیرقابل شنود توسط افراد غیر مجاز
  • قابلیت ترجمه همزمان
  • امکان اتصال به ۸ دوربین
  • و…..

خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق
سیستم کنفرانس Restmoment  دارای یکسال گارانتی و پنج سال خدمات پس از فروش و ویدیو دیتا پروژکتور هیتاچی دارای یکسال گارنتی دستگاه، شش ماه لامپ و سه سال خدمات پس از فروش شرکت مهندسی نوآوران تحقیق میباشد.
کارشناسان و مشاوران شرکت مهندسی نوآوران همواره آماده ارائه مشورت برای بهترین خرید در کنار شما هستند. با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *