نصب سیستم کنفرانس بانک مهر اقتصاد

خلاصه پروژه بانک مهر اقتصاد آذربایجان شرقی
امروزه نیاز به بانک و خدمات بانکی برای همگان آشکار است، بانک ها برای فراهم ساختن نیازمندی های مشتریان و سودآوری بیشتر به افزایش سرمایه نیازمندند. این موضوع در مورد بانک های اسلامی ضرورت بیشتری دارد و در دو دهه اخیر نیز اغلب مشتریان خدمات مالی مورد نیاز خود را از بانک هایی مطالبه می کنند که توانسته اند علاوه بر انطباق ابزارها و خدمات مالی خود با اصول و موازین شرع مقدس اسلام، در رقابت با دیگر بانک ها به خوبی بدرخشند. در همین راستا بانک مهر اقتصاد افتخار دارد به عنوان یک بانک ایرانی و اسلامی همانند گذشته با تلاش خستگی ناپذیر، تحولی چشمگیر در زمینه بانکداری، در میان بانک ها و فعالان اقتصادی ارائه نماید. با توجه به اهمیت برقراری ارتباط درون سازمانی سرپرستی محترم شعب بانک مهر اقتصاد در آذربایجان شرقی اقدام به تجهیز سالن کنفرانس و خرید سیستم کنفرانس از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق نمود.
به همین منظور گفتگویی در جهت نصب و راه اندازی سیستم کنفرانس صوتی با مدیر این پروژه داشته ایم.

آیا شرکت مهندسی نوآوران تحقیق قبلا هم با بانک مهر اقتصاد استان آذربایجان شرقی همکاری داشته و خدماتی ارائه داده است؟
این اولین پروژه ای است که پس از تایید کیفیت سیستم کنفرانس توسط کارشناسان فناوری اطلاعات دفتر مرکزی بانک مهراقتصاد به شرکت نوآوران تحقیق سفارش داده شد.

سیستم کنفرانس صوتی چه کمکی به بهینه سازی اهداف بانک مهر اقتصاد کرده است؟
تجهیزات سالن کنفرانس به جهت برگزاری جلسات مدیران و سرپرستی های شعبات مختلف این بانک در استان، نصب و راه اندازی شده است. به علاوه با استفاده از سیستم کنفرانس، کیفیت برگزاری و تاثیرگذاری سخنرانیها بهتر خواهد شد و حضار با احساس آرامش بیشتری در جلسه حضور خواهند داشت.

تجهیزات اتاق کنفرانسی که برای این بانک در نظر گرفته شده شامل چه ابزاری می باشد؟

  • ۱۲ عدد میکروفن کنفرانس بیسیم TOA (ژاپن)
  • یکدستگاه پردازنده مرکزی سیستم کنفرانس توآ

چه مدتی طول کشید تا اجرای پروژه سیستم کنفرانس صوتی عملی گردید و چه کسانی تحت آموزش قرار گرفتند؟
فرایند اجرای پروژه سیستم کنفرانس طی ۲ روز با اعزام کادر نصب شرکت، راه اندازی و به واحد روابط عمومی بانک، آموزش های لازم داده شد.

سیستم کنفرانس TOA (توآ) شرکت مهندسی نوآوران تحقیق از چه امکانات و مزایایی برخوردار است؟
سیستم کنفرانس TOA، بدون نیاز به تجهیزات جانبی صوتی دیگر از کیفیت صدای بالایی برخوردار است و همین کیفیت صدا باعث می شود تا تمام سالن کنفرانس به راحتی پوشش داده شود. از دیگر مزایای این سیستم بی سیم بودن میکروفن ها است که باعث می شود تا ۳ نفر همزمان از یک میکروفن استفاده کنند، در نتیجه در هزینه های این مشتریان صرفه جویی خواهد شد.

خدمات پس از فروشی که برای سیستم کنفرانس در نظر گرفته شده است، چیست؟
خدمات پس از فروشی که برای سیستم کنفرانس صوتی در نظر گرفته شده است، ۲ سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *