نصب و راه اندازی سیستم کنفرانس شرکت پست

سیستم کنفرانس

شرکت پست جمهوری اسلامی ایران با هدف دستیابی عموم مردم به خدمات پستی درعرصه ارتباطات تا سیس شده است. از جمله خدمات این شرکت می توان به تهیه و تنظیم برنامه های جامع به منظور انجام خدمات پستی، بررسی و مطالعه در جهت شناخت هرچه بیشتر نیازهای پستی جامعه و تأمین آنها و تهیه طرح و انتشار تمبر و اوراق بهادار پستی برای مصارف جاری و یادبود اشاره کرد. امروزه دفاتر خدمات ارتباطی (ICT) در اقصی نقاط کشور و حتی دورافتاده ترین روستاها نیز دایر گردیده تا امکان ارائه انواع خدمات پستی نظیر پست پیشتاز، پست مستقیم، پست تصویری، پست جواب قبول، پست یافته، صندوق شخصی، خرید اینترنتی، پست ویژه، پیک ویژه و دهها خدمت دیگر در این مناطق نیز امکان پذیر باشد.
رسیدن به این اهداف در عصرتکنولوژی که نیازمند به روز رسانی مداوم خدمات پا به پای تکنولوژی مدرن است و همچنین عملکرد هماهنگ و بی وقفه تمامی دفاتر نیاز به برگزاری جلسات معتدد توجیهی و آموزشی را برای مدیران و کارمندان در شرکت پست جمهوری اسلامی ایران اجتناب ناپذیر می کند. استفاده از یک سیستم کنفرانس پیشرفته و باکیفیت تاثیر بسزایی در تبادل اطلاعات مدرن و هماهنگی موثر دفاتر ارتباطی این شرکت دارد. در همین راستا شرکت پست نیز دفاتر خدماتی خود را با سیستم کنفرانس ۱۵ نفره رست مومنت مدل RX-2305 همراه با دو عدد دوربین اتو ترک تجهیز نمود.
از مزایای سیستم کنفرانس رست مومنت مدل مدل RX-2305 که شرکت پست جمهوری اسلامی ایران را متقاعد به خرید آن کرد می توان موارد ذیل را نام برد:
امکانات حرفه ای صوتی و تصویری موجود در سالن مانند دوربین های اتوترک
امکان رای گیری الکترونیکی
تصویربرداری و چرخش اتوماتیک دوربین
قابلیت ترجمه همزمان
ضبط صدا و تصویر جلسات
پخش یکنواخت صدای سخنران در تمام سالن
امکان تعیین تعداد سخنرانان همزمان
قابلیت مدیریت سخنرانان و قطع میکروفنها توسط رییس جلسه
ذخیره سازی صدا و تصویر جلسه
توانایی برقراری تله کنفرانس با سایر نقاط
امنیت غیر قابل شنود توسط افراد غیر مجاز
امکان حضور و غیاب – توسط IC Card
امکان اتصال به کامپیوتر، پخش صوت، آمپلی فایر، بلندگو، میکروفن و هدفون
یکسال گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *