پروژه سیستم کنفرانس رستمومنت استانداری لرستان

سیستم کنفرانس رستمومنت
سیستم کنفرانس چیست؟

سیستم کنفرانس شامل تجهیزات صوتی و تصویری پیشرفته ای است که به منظور برقراری ارتباط کارامدتر و برگزاری هرچه بهتر جلسات و همایش ها طراحی شده است. شاید تا چند سال گذشته سیستم کنفرانس فقط محدود به چند میکروفن و یک آمپلی فایر جهت افزایش صدای حاضرین در جلسه بود اما امروزه طراحی این سیستم به طور کامل تغییر کرده به طوریکه قابلیت های متعددی از جمله اتصال به دوربین های تصویر برداری و سیستم های کامپیوتری برای آنها فراهم شده تا امکاناتی نظیر رای گیری، ذخیره صوتی و تصویری جلسات، نمایش رسانه های تصویری و غیره را برای حاضرین در جلسه فراهم آورند.

تجهیز استانداری لرستان به سیستم کنفرانس رستمومنت

 علاوه بر امکانات بی نظیر سیستم کنفرانس رستمومنت با توجه به قیمت های مناسب آن ها، خدمات پس از فروشی که توسط شرکت مهندسی نووران تحقیق ارائه می شود، موجب شده این برند جزو اولین گزینه هایی باشد که نهادهای مختلف هنگام نیاز به تجهیز اتاق های کنفرانس خود به سراغ آن بیایند. استانداری لرستان نیز به عنوان یکی از نهادهای مسئول نظارت بر عملکرد شوراها باید جلساتی را به طور مرتب با شورای تامین استان برگزار کند و به منظور بالابردن سطح کیفی این جلسات، سالن جلسات ساختمان جدید این استانداری را به ۱۱۶ سیستم کنفرانس رستمومنت مدل RX2700 همراه با ۴ دوربین اتوترک مجهز کردند.

 

سیستم کنفرانس

انتخاب سیستم کنفرانس رستمومنت مدل  RX2700 از سوی استانداری لرستان به سبب مشخصات فنی کاربردی آن بود که تمامی امکانات مورد نیاز این مجموعه را پوشش می داد. برخی از این مشخصات عبارتند از:

  • امنیت غیر قابل شنود توسط افراد غیر مجاز
  • قابلیت ضبط صدا و تصویر روی SD Card
  • استفاده از نرم افزار اختصاصی به منظور ضبط و ذخیره رسانه ها بدون نیاز به تجهیزات جانبی
  • امکان اتصال به دوربین های اتوترک و چرخش خودکار وتصویربرداری از سخنران
  • دارای خروجی هدفون
  • امکان قطع اتوماتیک جایگاه غیر فعال بعد از ۳۰ ثانیه
  • امکان کنترل جایگاهها توسط میکروفون مدیر جلسه

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *