تجهیز سالن جلسات وزارت نفت به سیستم کنفرانس

تجهیز سالن جلسات
تجهیز سالن جلسات امری اجتناب ناپذیر

اگر ازجمله افرادی باشید که در جلسات متعددی شرکت می کنید؛ مطمئنا تفاوت بین جلساتی که در آن ها از سیستم کنفرانس استفاده می شود را احساس کرده اید. این تفاوت ها به قدری محسوس است که تقریبا تمام مدیران رده بالای سازمان ها تجهیز سالن جلسات خود را به این سیستم، یک ضرورت می دانند.

برخی از ویژگی های سیستم کنفرانس رستمومنت

یکی از سیستم های کنفرانسی که با توجه به قابلیت ها و مشخصات حرفه ای که دارد؛ رضایت اکثر روسا، مدیران و حتی وزرا را جلب کرده؛ سیستم کنفرانس Restmoment مدل RX-2305 است. از ویژگی های منحصر به فرد این مدل علاوه بر طراحی جذاب، نصب بلندگوهای تاشو و صفحه نمایش روی تمام یونیت ها است که می توان از آن برای استفاده از قابلیت هایی همچون رای گیری، مشاهده نتایج، دریافت و ارسال پیامک و تنظیم دستگاه بهره برد.

تجهیز دفتر وزیر محترم نفت به سیستم کنفرانس صوتی

با توجه به مشخصات فنی و تخصصی به روز سیستم کنفرانس رست مومنت و همچنین محدودیت زمانی وزیر محترم کشور و مسئولیت های خطیری که در وزارت نفت به عهده دارند، تصمیم براین گرفته شد که با نصب سیستم کنفرانس، هم کارایی و بازده جلسات برگزار شده ارتقا یابد و هم در زمانی که پیش از این صرف هماهنگی بین حاضرین در جلسه می شد، صرفه جویی شود.
از این رو اتاق کار وزیر نفت به یک ست ۲۴ نفره از سیستم کنفرانس رست مومنت مدل RX-2305 توسط شرکت مهندسی نوآوران تحقیق مجهز گردید و براساس پیش بینی هایی که وزیر محترم از نوع کاربرد سیستم کنفرانس درنظر گرفته بودند؛ قابلیت هایی همچون اتصال به دوربین اتوترک، امنیت شنود در برابر افراد غیرمجاز، تجهیزات ذخیره سازی صوت، امکان اتصال به کامپیوتر و بسیاری مشخصات دیگر همراه با سیستم نصب گردید.

منبع: وبسایت شرکت مهندسی نوآوران تحقیق

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *