تامین سیستم کنفرانس بانک مسکن

دربارۀ بانک مسکن
بانک مسکن در سال ۱۳۵۸ بر اساس طرح ادغام بانکها از ادغام چندین بانک تشکیل گردید.
در حال حاضر بانک مسکن با شبکه گستردۀ خود در سطح کشور به عنوان یک بنگاه اقتصادی معتبر علاوه بر تولید واحدهای مسکونی، در جهت اعطای تسهیلات و خدمات بخش مسکن فعالیت می‌نماید. ساختمان مرکزی بانک مسکن واقع در خیابان عطار می‌باشد که تجهیزات صوتی- تصویری سالن کنفرانس خود را از شرکت مهندسی نوآوران تحقیق تامین کرده است.

سیستم کنفرانس چگونه کیفیت برگزاری جلسات را بهبود می‌بخشد؟
می‌دانیم در سالن‌های کنفرانس، زمانی که تعداد شرکت‌کنندگان بیش از ۵ نفر باشد، تبادل صدای شفاف و کنترل جلسات ممکن است با دشواری‌هایی مواجه شود. تجهیزات سالن کنفرانس با امکانات متنوعی از جمله امکان کنترل روند مکالمات، انتقال صدای مناسب برای همۀ حضار در همه نقاط سالن و امکانات دیگری که برحسب نیازهای متقاضیان قابل بهره‌برداری خواهد بود، برگزاری جلسات را تسهیل می‌کند.

مراحل خرید سیستم کنفرانس بانک مسکن
ساختمان مرکزی بانک مسکن واقع در خیابان عطار در گذشته به یک ست سیستم کنفرانس توآ  توسط شرکت نوآوران تحقیق تجهیز گردیده بود. در سال ۱۳۹۳ به دنبال نیاز یکی دیگر از ادارات این بانک به تجهیزات اتاق کنفرانس و رضایت این بانک از میکروفن کنفرانس شرکت نوآوران، یک ست سیستم کنفرانس صوتی با سیم ۲۱ نفره TOA نیز به شرکت نوآوران سفارش داده شد.
تمامی مراحل نصب و راه‌اندازی طی یک روز توسط کارشناسان فنی و نصب دپارتمان سیستم کنفرانس شرکت نوآوران انجام گردیده و پس از آموزش‌های لازم به مشتری تحویل داده شد.

لیست تجهیزات اتاق کنفرانس بانک مسکن

  • ۲۰ دستگاه میکروفن سخنران و جایگاه شرکت کننده TOA
  • ۱ دستگاه میکروفن و جایگاه ریاست TOA
  • ۱ دستگاه منبع تغذیه

خدمات پس از فروش
همانگونه که اشاره شد بانک مسکن در گذشته سیستم کنفرانس صوتی از شرکت نوآوران خریداری کرده بود. مراجعۀ مشتریان قدیمی برای خریدهای جدید، نشان دهندۀ رضایت آنان از کیفیت و خدمات پس از فروش آن شرکت است. از این رو خرید اخیر تجهیزات سالن کنفرانس توسط این سازمان را مهر تاییدی بر کیفیت محصولات و خدمات مناسب خود دانسته و به آن می‌بالیم.

لازم به ذکر است که سرپرستی های بانک مسکن تاکنون ۴ ست سیستم کنفرانس از شرکت نوآوران خریداری نموده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *