اجرای پروژۀ تجهیزات سالن کنفرانس در مخابرات استان کرمانشاه

تاریخچه مخابرات استان کرمانشاه
نصب و راه اندازی اولین مرکز تلفن استان کرمانشاه به سال ۱۳۲۰ بر می گردد. در آن سال یک مرکز مغناطیسی با تعداد اندکی شماره فعال در شهر کرمانشاه راه اندازی گردید که قادر بود تنها از سه مسیر با استان‌های تهران و مرکزی و کشور عراق ارتباط برقرار کند. امروز ۴۲۲ مرکز پرظرفیت و کم ظرفیت و سایت GSM روستائی در استان فعال می‌باشد و به بیش از نیم میلیون مشترک تلفن ثابت واگذار شده است. تعداد مشترکین موبایل این استان در مرز یک میلیون نفر می‌باشد.

پروژۀ تجهیزات سالن کنفرانس در مخابرات استان کرمانشاه
با توجه به این که شرکت مخابرات استان کرمانشاه نیاز به تجهیزات سالن کنفرانس از جمله سیستم کنفرانس صوتی و ویدئو کنفرانس برای برگزاری جلسات اداری و فنی با ادارات خود در شهرهای مختلف استان داشت، این پروژه از طریق نمایندۀ شرکت مهندسی نوآوران تحقیق در استان کرمانشاه پیگیری شد. با توجه به تخصص بالای کارشناسان شرکت مخابرات در امر ارتباطات، دقت بالایی روی سینک شدن صدا و کیفیت ارسال تصاویر وجود داشت. در همین راستا، جلسات فنی متعددی با حضور برندهای مختلف ارائه کنندۀ تجهیزات اتاق کنفرانس و  ویدیو کنفرانس برگزار گردید و کارشناسان واحد سیستم کنفرانس صوتی و ویدیو کنفرانس شرکت نوآوران تحقیق نیز در این جلسات به ارائۀ دمو و توضیحات فنی پرداختند.
پس از این مرحله، مناقصه عمومی برگزار گردید و چند شرکتی که بیشترین امتیاز را در مناقصه کسب نموده بودند، به ارائه دمو و چالش فنی پرداختند. تیم کارشناسی دپارتمان سیستم کنفرانس شرکت نوآوران تحقیق نیز در محل حاضر شده و در چندین فاز بین شرکت مخابرات استان کرمانشاه و ادارات تابعه در سطح استان ارتباط ویدیو کنفرانس پایلوت برقرار نمودند.
نهایتا پس از برگزاری یک جلسه داخلی آزمایشی با استفاده از سیستم کنفرانس و ویدئو کنفرانس شرکت مهندسی نوآوران تحقیق، تجهیزات سالن کنفرانس این شرکت برندۀ مناقصه اعلام گردید.
پس از طی مراحل اداری تجهیزات اتاق کنفرانس راه اندازی گردیدند.
لازم به ذکر است که در راستای تعامل سازنده با مشتری در طی جلسات اولیۀ این شرکت با استفاده از تجهیزات سالن کنفرانس، به منظور ایجاد آرامش خاطر برای خریدار، نمایندۀ فنی شرکت نوآوران تحقیق در این جلسات حضور داشت که البته جلسات بدون هیچ گونه مشکلی برگزار گردیده و رضایت خاطر مهندسین برجسته و متخصصان مخابرات تامین گردید.

لیست تجهیزات اتاق کنفرانس شرکت مخابرات استان کرمانشاه

  • ۳۰ دستگاه میکروفن کنفرانس و جایگاه شرکت کننده دیجیتال PTN
  • یک دستگاه میکروفن کنفرانس و جایگاه ریاست دیجیتال PTN
  • یک دستگاه پردازنده مرکزی و منبع تغذیه سیستم کنفرانس دیجیتال PTN

برخی قابلیت‌های سیستم کنفرانس PTN
در سیستم کنفرانس PTN ارتباط از طریق کابل شبکه صورت می‌گیرد و این سیستم کنفرانس قابلیت اتصال به تجهیزات ویدئو کنفرانس را دارد. سیستم کنفرانس PTN دارای نرم افزار حرفه‌ای مدیریت جلسه، امکان رای گیری پنج گزینه‌ای، امکان ترجمۀ همزمان، امکان کنترل چهار دوربین تصویربرداری اتوماتیک از سخنران و امکان ضبط جلسات بر روی فلش مموری یا کارت حافظه می‌باشد.
در حال حاضر با توجه به سیاست‌های مشتری مدارانۀ شرکت نوآوران و ارائۀ پشتیبانی مناسب و محصول با کیفیت، تجهیزات سالن کنفرانس شرکت نوآوران به خوبی نیازهای مشتری را برآورده نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *