اجرای پروژه سیستم کنفرانس صوتی در پارک علم و فناوری ایلام

درباره پارک علم و فناوری استان ایلام
پارک علم و فناوری، نهادی اجتماعی است که تحت مدیریت متخصصین حرفه‌ای جهت رشد و شکوفایی شرکت‌های نوپا و متوسط خلاق و فناور اداره می شود. در واقع نهادی مؤثر برای پیشبرد اقتصاد ملی و منطقه‌ای، کمک به اشتغال فارغ التحصیلان، بستری مناسب برای انتقال و انتشار تکنولوژی در راستای تجاری سازی نتایج تحقیقات و کاهش ریسک سرمایه گذاری روی شرکت‌های نوپا و تازه تأسیس  محسوب می شود.

تجهیزات سالن کنفرانس پارک علم و فناوری استان ایلام
پارک علم و فناوری ایلام به دنبال نیاز به تجهیز سالن کنفرانس خود به سیستم کنفرانس اقدام به جمع آوری اطلاعات از شرکت‌های عرضه کنندۀ تجهیزات اتاق کنفرانس نمود. اطلاعات تفضیلی سیستم کنفرانس صوتی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق از طریق نماینده این شرکت در استان ایلام در اختیار این مجموعه قرار داده شد. پس از انجام بررسی‌های دقیق، سیستم کنفرانس PTN شرکت نوآوران تحقیق مورد توجه این مجموعه قرار گرفت و پس از انجام تحقیقات تکمیلی شرکت مهندسی نوآوران تحقیق به عنوان تامین کنندۀ تجهیزات اتاق کنفرانس این پارک فناوری انتخاب شد.
اندکی پس از سفارش محصول تجهیزات سالن کنفرانس از‌ سوی شرکت نوآوران تحقیق تامین و در این مجموعه نصب گردید.
از مزایای سیستم کنفرانس صوتی PTN این است که پردازندۀ مرکزی آن MP3 رکوردر داخلی دارد که این امر خود باعث صرفه جویی در وقت و هزینه جهت تهیۀ آرشیو جلسات خواهد بود.

لیست تجهیزات اتاق کنفرانس پارک علم و فناوری استان ایلام

  • میکروفن کنفرانس ریاست ۱ عدد
  • میکروفن کنفرانس شرکت کننده ۱۲ عدد
  • منبع تغذیه

خدمات پس از فروش سیستم کنفرانس صوتی
شرکت مهندسی نوآوران تحقیق با ارائۀ خدمات پس از فروش و سرویس‌های دوره‌ای همواره پشتیبان خریدارن و مشتریان تجهیزات سالن کنفرانس خود بوده است. در این راستا با داشتن نماینده در استان‌ها و شهرهای مختلف انجام این امر را برای مشتریان خارج از مرکز خود تسهیل نموده است.
نمایندۀ شرکت نوآوران تحقیق در استان ایلام هر گونه نیاز به خدمات پشتیبانی سیستم کنفرانس صوتی از سوی پارک علم و فناوری استان ایلام را به سرعت پاسخگو بوده و این عزیزان از محصول و خدمات پشتیبانی شرکت نوآوران رضایت کامل دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *